HEGELMANN TRANSPORTE

VISADA JŪSŲ PASLAUGOMS

MES DIRBAME 24 VALANDAS PER PARĄ, 365 DIENAS PER METUS, KAD MŪSŲ KLIENTŲ KROVINIAI BŪTŲ PRISTATYTI LAIKU.

ĮMONĖS FILOSOFIJA


Savo klientams norime būti greičiausia ir patikimiausia pervežimo paslaugas teikianti įmonė. Todėl siekiame per minimalų laiką įvykdyti kiekvieną užsakymą, net ir tokį, kuris atrodo neįmanomas. Mes nuolatos tobuliname savo komandos lingvistinius ir prekybinius įgūdžius tam, kad vietiniams ir kitų valstybių klientams galėtume nuolatos siūlyti aukštos kokybės paslaugas. Mūsų ambicija yra sukurti ilgalaikius verslo santykius ir nuolatos didinti klientų pasitenkinimą dėl visapusiškai teikiamų paslaugų. Ištikimi šūkiui „Visada Jūsų paslaugoms“, mes visada esame kliento pusėje ir įvykdome visas mums patikėtas užduotis.

PAGRINDINIAI MŪSŲ DARBO PRINCIPAI:


Lankstus požiūris į teikiamas paslaugas
Mūsų tikslas- patenkinti kliento poreikius visais atvejais! Mes esame nuolatos pasirengę priimti netradicinius ir individualizuotus sprendimus.

Nuolatinė kokybė
Mes labai detaliai planuojame ir kontroliuojame visus teikiamų paslaugų etapus.

Kolegialus požiūris į darbą
Tik visi drauge galime įvykdyti prisiimtus įsipareigojimus. Tad siekiant nepriekaištingos kokybės paslaugų užtikrinimo, mes visuose etapuose garantuojame kolegialų požiūrį ir veiksmų nepertraukiamumą.

Nuolatinis tobulėjimas
Mes nuolatos kontroliuojame visus veiklos procesus, keliame savo kvalifikaciją ir tobulėjame, žengdami koja kojon siekiant bendro tikslo.